Kralupy Open 2017

Startovné: Muži, ženy, junioři, dorostenci, dorostenky, mlži a strži - 2200 Kč, Přípravka a elévové - 1500 Kč

I LETOS BUDE MOŽNOST NA TURNAJI MLÁDEŽE VYZKOUŠET TVRDOST A PŘESNOST STŘELBY.

Startovné zaslat na účet - 258470325/0300 (do zprávy uvést název týmu a kategorii) do 15.4.2017 !!!

Systém turnaje: Všechny kategorie mimo přípravku a elévy - 5+1, Přípravka a elévové - 3+1, skupiny a následné play-off.

Hrací čas: Všechny kategorie - 2x10 min (hrubý čas, stopuje se při gólu a vyloučení, poslední 2 minuty zápasu čistý čas). Vyloučení 1,5 minuta (místo 2 minut), 4 minuty (místo 5 minut), 10 minut osobní trest.

Hřiště: SH Cukrovar, V Luhu 1089, Kralupy nad Vltavou, 278 01, povrch – palubovka.

Vybavení: IIAF mantinely, světelná tabule, šatny se sprchami.

Rozhodčí: Licencovaní od ČFBU.

Ubytování a občerstvení: V hale, není součástí startovného.

Protesty: Je možné podávat řediteli soutěže do 15 minut po ukončení utkání s vkladem 200 Kč, který v případě zamítnutí protestu propadá pořadateli. Protest řeší ředitel turnaje.

Ceny: Tři nejlepší týmy budou odměněny diplomem, medailemi a pohárem. Ceny jsou rovněž pro nejlepšího hráče a brankáře. Ceny pro všechny účastníky.

Bezpečnost účastníků: Vedoucí družstev (musí být starší 18 ti let) odpovídají po celou dobu konání turnaje za bezpečnost a chování všech členů výpravy. Hráči nebo hráčky startují na vlastní nebezpečí.

Ředitel turnaje: Jirka Cimler, 720 56 55 56, [email protected]