Výsledkově rozdílný víkend

By tomcapek

Ženy vezou jen 1 bod

Trenér Dan Knopp:

V neděli vyrazily ženy do Zruče nad Sázavou, aby odehrály utkání s týmem z Kobylis a s vedoucím družstvem z Kutné Hory. Přestože ženy v obou kláních podaly jedny z nejlepších výkonů v utkání v rámci celé sezóny, stačilo to pouze na 1 bod.
V utkání s pražským celkem nechybělo bohužel mnoho k zisku 3 bodů, nicméně ani 2 brankový náskok se nepodařilo udržet. S Kutnou Horou bohužel nevyšel vstup do utkání, a tak naše ženy prohrávaly již od 1. minuty 1:0. V prvních dvou třetinách ženy ukázaly, že se rozhodně nehodlají vzdát, a že lídra tabulky potrápí. Chvílemi se podařilo soupeře "zamknout" a vypracovat si několik brankových situací, nicméně vstřelit míček za brankovou čáru se nepodařilo. Koncem druhé třetiny Kutná Hora vstřelila další branku. I přes velkou snahu našich dívek a žen se odpovědět brankou nepodařilo. Utkání nakonec skončilo v poměru 3:0 z pohledu domácího celku.


VÝSLEDKY:

Florbalová akademie MB-C-KPY - Viking TJ Kobylisy 4:4
branky a asistence Kralup/Boleslavi: Zuzana Kusovská (vlastní branka), Aneta Kalivodová, Daniela Řadová (Blanka Rosáková), Diana Gregorová

Florbalová akademie MB-C-KPY - FBC Kutná Hora 0:3


Áčko padesátiprocentní

Trenér Filip Janouch:

Po třetím březnovém víkendu za sebou máme rovných 20 zápasů. V sobotu dopoledne jsme vyrazili na dejvickou Kotlářku k dalším dvěma utkáním. První zápas jsme hráli s celkem B.U.H Praha, který se pere o záchranu. První třetina byla z naší strany výborná a zaslouženě jsme vedli 3:0. Následně se však stroj zasekl a nás čekala pěkná fuška, ve které jsme otáčeli, dotahovali a celkově se přetahovali se soupeřem do posledních minut, kdy rozhodl Milan Kocián a my se radovali z vítězství 6:5. Ve druhém utkání slánské Barakudy překousaly naši třízápasovou vítěznou šňůru, když nás porazili poměrem 6:3. Vyrovnané utkání, ve kterém jsme stále dotahovali, ale soupeř nám vždy znovu odskočil. Kolem a kolem, víkend s 50procentním bodovým ziskem, není to špatné. Máme před sebou 4 zápasy, do kterých jdeme naplno. Abychom za sezónou napsali sladkou tečku.


VÝSLEDKY:

FBC Kralupy n/V - SK B.U.H. PRAHA 6:5
branky a asistence Kralup: Adam Kozel (Milan Kocián), Milan Kocián, Daniel Knopp (Pavel Tóth), Jan Suk (Jakub Procházka), Filip Janouch (Daniel Štefl), Milan Kocián (Jan Suk) 

FBC Kralupy n/V - FbC Barracudas Slaný 3:6 
branky a asistence Kralup: Daniel Štefl (Daniel Knopp), Filip Janouch (Daniel Štefl), Jan Suk (Adam Kozel)


Junioři nestačili na Chodov ani Benešov

Obránce Jan Řehák:

V prvním zápase se po nevydařené první třetině naše psychika snížila. Začala se zvedat až po pár gólech a naděje na obrat vzrůstala. Po několika nevydařených zakončeních byl počet gólů nedostatečný a zápas jsme prohráli. Do druhého zápasu jsme vstoupili velmi špatně a Benešov svoje kvality potvrzoval celý zápas.


VÝSLEDKY:

FBC Kralupy n/V - VŠO FLORBAL CHODOV C 5:7
branky a asistence Kralup: Adam Gašpar (Jakub Šebesta), Kristián Malík, Adam Gašpar, Adam Gašpar (Kristián Malík), Tomáš Carvan (Tomáš Bohata)

FBC Kralupy n/V - SK Florbal Benešov 4:13
branky a asistence Kralup: Jakub Šebesta (Adam Gašpar), Jiří Škabrada (Adam Gašpar), Tomáš Carvan, Tomáš Carvan (Kristián Malík)


Starší žáci třetí

Trenér Jan Řehák:

Po rozehřívací první třetině se ukázala naše bojovnost a píle a zápas jsme začali kontrolovat. Bez menších zaváháních jsme dohráli s jednoznačným výsledkem. Ve druhém zápase kralovala Sparta. Celou hru dominovala a naše schopnosti nebyly dostačující na její poměry a zápas suverénně  ovládla.
Boj o třetí místo byl ze začátku vyrovnaný, ale po krásných trefách Toužimského se náš výkon zlepšil. Podržel nás gólman Tesař, který vychytal jedno ze dvou trestných střílení. V obraně ohromil Pátek svým výkonem a duo Berka a Šimon svými kombinacemi ukazovali svou kvalitu. Zápas jsme kontrolovali a Benešov se nedostal do velkých šancí.


VÝSLEDKY:

FBC Kralupy n/V - FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci 4:1

FBC Kralupy n/V - ACEMA Sparta Praha PM 0:9

FBC Kralupy n/V - SK Florbal Benešov B 5:4

Fbcnabor2018 2 Mss
logo 4udesign logo Kralupy nad Vltavou logo atletico logo stredocesky kraj logo bigshock logo geekshirts logo 21 logo 21