Víkend plný turnajů

By tomcapek

MUŽI DNES NA ÚSPĚŠNÝ START DO NOVÉHO ROKU NENAVÁZALI

"Mužský A-tým dnes prohrál na horké děkanské půdě s týmy z předních pozic. O nápravu se budou snažit na domácím turnaji, který odehrají 10. března!" říká trenér Filip Janouch.

VÝSLEDKY:
FBC Kralupy n/V - FT Sokol Břevnov 1:4
branka a asistence Kralup: Knopp D. (Kocián)

FBC Kralupy n/V - FbŠ Bohemians C 3:7
branky a asistence Kralup: Janouch (Štefl), Janouch (Kocián), Janouch (Suk)

NEŠŤASTNÝ DOMÁCÍ TURNAJ ŽEN

Ženy měly v sobotu smůlu. Prohrály oba domácí zápasy. Nejdříve 2:3 proti týmu 1. HFK Děkanka SK Praha 4, kde za Kralupy skórovala Lucie Myslíková a Karolína Snopová a navíc se jim zranila jedna z klíčových hráček Diana Gregorová. Poté s FC Bučis Team, kde nevstřelily jediný gól, skončil zápas 0:7. Budeme holkám držet palce do příštích zápasů.
Na reportáž Kralupské TV se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=A2bDilPeefQ&t=7s

STARŠÍ ŽÁCI STATEČNĚ BOJOVALI V PĚTI HRÁČÍCH

Není to poprvé, co starší žáci hráli v minimálním počtu (pět hráčů v poli a brankář). Bez odpočinku se s tím ale borci poprali a skončili na třetím místě. Hned první zápas porazili Slávii 11:2, a ve druhém, proti týmu 101. Sportovní klub Praha, zase prohráli 2:11. Zápas o třetí místo vyhráli nad FBC Texas DDM P6 5:3."Bylo tam i pár krásných akcí, ale prostě bylo znát, že jsme jen v pěti a bez střídání se hraje těžko. Celý turnaj ale odmakali na sto procent" s úsměvem chválí kluky trenér Libor Veselý.
28579806 1593247554091409 1675060080 O

JUNIOŘI NAVÁZALI NA ÚSPĚŠNÝ DOMÁCÍ TURNAJ A PŘIVEZLI DALŠÍCH ŠEST BODŮ

"Hala Eagles není mezi florbalisty moc oblíbená - šatny mimo budovu, hřiště končí v bezprostřední blízkosti boxerských pytlů či badmintonových sítí" hodnotí herní prostředí Filip Janouch. "Nicméně i tuto halu dokázali naši junioři vyloupit a přivézt plných šest bodů! V prvním utkání porazili FBC Říčany, ve druhém si následně poradili s juniory Fbk Olymp Praha."

VÝSLEDKY:
FBC Kralupy n/V - FBC Říčany 9:1
branky a asistence Kralup: Gašpar (Malík), Škabrada (Šebesta), Gašpar, Suk (Kocián A.), Gašpar (Škabrada), Gašpar, Malík (Šebesta), Kocián A. (Šebesta), Carvan T. (Gašpar)

FBC Kralupy n/V - FbK Olymp Praha 6:2
branky a asistence Kralup: Šebesta, Gašpar (Kocián A.), Malík (Bohata), Škabrada (Malík), Malík (Bohata), Malík

DOROSTENKY S POLOVINOU BODŮ

"Holky v neděli, i s narychlo povolanou posilou do branky, zvládly oplatit Rakovníku minulou porážku a zvítězily 4:2. Zápas s Novým Strašecím pak po vyrovnaném výkonu skončil těsnou prohrou 3:4" hodnotí trenérka Kája Snopová. "Příště je čekají náročné zápasy se soupeřkami z prvních dvou příček tabulky, a tak doufáme, že jim forma vydrží."
28460811 2177754972235488 1547163613 O

(Tč)

Fbcnabor2018 2 Mss
logo 4udesign logo Kralupy nad Vltavou logo atletico logo stredocesky kraj logo bigshock logo geekshirts logo 21 logo 21