Domácí turnaj elévů

By tomcapek

V neděli 18. 2. se konal v Kralupech turnaj elévů. Naši mladí florbalisté si to jak se patří užili.

Kluci hráli na domácím hřišti tři zápasy. Proti týmům Wizards DDM Praha 10, FbK Olymp Praha Hefaistos a nakonec o 3. místo proti SK Dvojka Praha B. 

Jak se klukům hrálo nám prozradil kapitán elévů Pepa Brtník.

Na domácím hřišti se nám hrálo výborně, neklouže to tady a jsme na to zvyklí. Když porovnám jednotlivé zápasy, tak Wizards hráli líp než my, uhráli nás. Ve druhém zápase jsme si vytvořili náskok v první půlce, ale ve druhé nás doháněli. Třetí zápas jsme s přehledem vyhráli.

Já osobně hraji radši v útoku, baví mě dávat góly, ale v obraně taky někdy hraji, tam zase můžu střílet góly z dálky nebo nahrávat spoluhráčům. Dneska jsme celkově hráli dobře, jsme sehraní, přihráváme si a nesólujeme. 

Dneska to bylo výborný!

Trenér Vladimír Tajčman zhodnotil turnaj i celou sezónu.

Příprava na turnaj neprobíhá nijak speciálně. Poslední tréninky před turnajem jsou trošku těžší, snažíme se více hrát a kluky pořádně namotivovat.

Celkově se kluci snaží, jsou bojovní, a to i když prohráváme. Letošní sezónu se hodně zlepšili a stále se zlepšují, trénink po tréninku. Stmelili se jako tým, ale taky se mnou i s kolegyní Aničkou Srbkovou.

Náš nejlepší výsledek byl na prvním turnaji. Ten nejhorší bohužel nyní. Oba s rozdílem přes 10 gólů. U těchto kategorií, kde se hraje 3 proti 3, to ale padá do branek rychle. Nemůžeme se ale koukat jen na skóre. Kluci jsou šikovní a nadějní florbalisté.

Fotografie z turnaje: připravujeme

(Tč)

Fbcnabor2018 2 Mss
logo 4udesign logo Kralupy nad Vltavou logo atletico logo stredocesky kraj logo bigshock logo geekshirts logo 21 logo 21