Béčko veze tři body, dorost letos skončil

By tomcapek

Mužský B-tým na Slavii bodoval, ale na domácí nestačil

Trenér Dan Knopp shrnul turnaj:

Rezerva kralupských mužů nastoupila v sobotu k utkání proti předposlednímu celku tabulky FBC Young Boys v 7 hráčích v poli. Ve vyrovnaném zápase vyhráli těsně v poměru 4:3, přičemž poslední branku na 4:3 vsítil navrátilec, kterému skončila hokejová sezona, Pepa Kučera minutu a 10 vteřin před koncem utkání. Soupeři se nepodařilo vyrovnat, přestože odvolal svého brankáře, a tak kralupské béčko získalo 3 body do tabulky.
Do druhého utkání vstoupilo kralupské mužstvo vedením 1:0 po rychlém gólu Pohla. Soupeř ze Slavie však odpověděl 3 brankami a stav byl 3:1 ve prospěch pražského celku. Gólem do šatny obdařil Slavii Pepa Kučera a alespoň na chvíli dal naději na vyrovnané utkání. Soupeř však na Kralupáky dorazil v 15 hráčích do pole, což v tempu, v jakém se utkání hrálo, znamenalo pro sedm kralupských polařů postupný úbytek sil, který vedl ve značnou převahu domácího celku. V průběhu utkání se navíc zranil kralupský Žamboch, který se po výběhu z trestné lavice srazil s obrem ze slávistických řad, který mu pádem na nohu zdecimoval koleno, které rychle nateklo a nedovolilo Jiřímu pokračovat dále - tímto mu přejeme brzké uzdravení. Jak ubývaly síly, náskok domácích se stále zvyšoval. Utkání nakonec skončilo 8:2 v neprospěch kralupského B týmu.

VÝSLEDKY

FBC Kralupy n/V B - FBC Young Boys 4:3
branky a asistence Kralup: Daniel Knopp (Josef Kučera), Filip Janouch, Jiří Žamboch (Daniel Knopp) Josef Kučera (Filip Janouch)

FBC Kralupy n/V B - FBC Slavia Praha 2:8
branky a asistence Kralup: Vojtěch Pohl (Josef Kučera), Josef Kučera (Filip Janouch)


Mladší žáci mají pořád smůlu

Mladší žáci jeli na turnaj do Zbraslavi jen se šesti hráči do pole. První zápas proti OpenCamps Tatran Střešovice prohráli těsným výsledkem 4:5, druhý skupinový zápas se Žraloky z Příbrami prohráli 2:4. V posledním zápase si však kluci spravili chuť vítězstvím nad týmem Sport Eden Beroun 5:4 a skončili na 5. místě.


Dorostenci v neděli sehráli poslední zápasy sezóny

První zápas s Benátkami byl hračka. "Soupeř byl neustále zalezlý na svojí půlce a bránil v 5, takže celý zápas vypadal jak naše přesilovka, hrozil jen z ojedinělých brejků, se kterými jsme si dokázali lehce poradit" řekl trenér Jiří Cimler.
Druhý zápas proti Technology MB už neproběhl zcela podle představ. "První třetinu jsme drželi tempo, soupeř odskočil na rozdíl 3 gólů, který jsme krátce po přestávce díky dvěma slepeným brankám téměř smazali, poté jsme se však dopustili několika hrubek a MB darovali laciné branky, což tým oslabený o několik hráčů, kteří na zápase nebyli, srazilo. Rozjetí mladoboleslavští pak už jen navyšovali skóre do konečné podoby" hodnotí Cimler. "Tímto zápasem pro nás liga skončila a my obsadili pěkné 3. místo, které je však oproti předsezónním očekáváním spíše zklamáním. Postup do 2. ligy se tedy nekoná."

VÝSLEDKY

FBC Kralupy n/V - Sokol Benátky n/J 9:0

FBC Kralupy n/V - Technology Florbal MB white 3:12

Fbcnabor2018 2 Mss
logo 4udesign logo Kralupy nad Vltavou logo atletico logo stredocesky kraj logo bigshock logo geekshirts logo 21 logo 21