Béčko veze jen bod, mladší žáci na domácí půdě

By tomcapek

Béčko tentokrát jen s jedním bodem

První zápas proti IBK Tajula nezačal pro kralupské muže zrovna nejšťastněji, hned po 13 vteřinách inkasovali gól.  Za sedm minut skóre srovnal Pepa Kučera, ale to dlouho nevydrželo a soupeř zvýšil na 2:1 z jeho pohledu. Ke konci první třetiny přišla přesilovka, kterou bohužel kralupští neproměnili, naopak při ní dostali další gól. Kralupy na začátku druhé části snížily na 3:2, jenže pak soupeř odskočil o další 3 góly a utkání se zdálo být ztracené. Chlapi ale nevěšeli hlavu, vzchopili se a dokázali srovnat na 6:6, dokonce padly dva góly po sobě za 16 sekund.

Druhý zápas s pražským týmem IBK Kubánský Klan nezačal rychlým gólem, naopak první branka padla až ke konci první třetiny, vstřelil ji Dan Štefl, který i ve druhé třetině poslal Kralupy do vedení 2:0. Pak se ale skóre obrátilo a soupeř vedl 2:4. Vždy, když chtěl zvýšit, Kralupy odpověděly, jako by si chtěly hlídat dvoubrankový rozdíl. To je ale málo a na body to bohužel nestačí. Dan Štefl si aspoň za tento zápas připisuje hattrick.

VÝSLEDKY:

FBC Kralupy n/V - IBK Tajula 6:6
branky a asistence Kralup: Josef Kučera (Vladislav Kučera), Vladislav Kučera (Josef Kučera), Koloman Knopp (Josef Kučera), Marek Kuneš (Vojtěch Pohl), Jan Řehák (Vladislav Kučera), Jan Řehák (Vojtěch Pohl)

FBC Kralupy n/V - IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
Daniel Štefl (Josef Kučera), Daniel Štefl (Jan Řehák), Daniel Štefl (Vladislav Kučera), Daniel Knopp (Koloman Knopp), Josef Kučera (Daniel Štefl)

Mladší žáci doma zazářili

Trenér mladších žáků Libor Veselý:
První zápas jsme sice prohráli, ale začátek zápasu byl super. Měli jsme převahu, ale netlačili jsme se do brány a málo jsme stříleli, přesto jsme vedli. V druhé půlce nás ale soupeř z Berouna přehrál a zaslouženě vyhrál. Ve druhém zápase jsme zlepšili výkon a Benešov jednoznačně porazili. Postoupili jsme do finále s Draky z Čerčan, které bylo velmi vyrovnané a taky hodně bojovné. Nakonec jsme byli šťastnější v nájezdech, které byly také vyrovnané, protože každý tým jel asi sedmkrát, než se rozhodlo.